New

102 Lengkong Tiga

$995,000 ($764 每平方英尺) [Starting from]

  • Lengkong Tiga
    Geylang (D14)

  • 3
  • 2
  • 1,302 sqft (121 sqm)

房屋代理员信息

Ros Salleh

#R024944D

ROS.SALLEH@PROPNEX.COM

+65 91384388

• HDB Apartment

  • D14

  • 1302

  • 1989

  • 家具

  • 租赁地契

  • 楼层

  • 邮区

  • 街名

  • Partially Furnished

  • 99-year Leasehold

  • Middle Floor

  • 410102

  • Lengkong Tiga

描述

Rarely available
102 Lengkong Tiga
-5 Improve corner
-121sqm